UAB Komposta – Jūsų žalios ir tvarkingos aplinkos sprendimas!

2011 m. įsikūrusioje įmonėje, dirba energingų, bei perspektyvių žmonių komanda, kurių pagrindinis tikslas kurti natūralų produktą, prisidėti prie Jūsų bei Jūsų šeimos sveikos aplinkos kūrimo ir natūralių žemės išteklių tausojimo.

Kadangi mūsų teikiamos paslaugos yra mobilios, naudodami naujausią technologiją ir techniką galime apdirbti įvairias organiškai skaidžias medžiagas Jūsų teritorijoje iš kurių gauname natūralų, aukščiausios kokybės kompostą, kuris yra ypač gerai vertinamas ekologiškuose ūkiuose. Šis produktas naudojamas kaip dirvos atnaujinimo, gerinimo, bei augalų priežiūros priemonė.

Auginant augalus mažame darželyje, ar dideliame ūkyje, dėl žmogaus ūkinės veiklos labai nukenčia dirvožemis, vyksta jo erozija, dėl to sumažėja dirvožemio kokybė ir derlingumas. Naujai dirvai natūraliai atsinaujinti prireiktų labai daug metų. Todėl mūsų gaminami kompostai yra geriausia priemonė greitai ir kokybiškai atstatyti prarastas organines medžiagas dirvoje, bei atkurti jos derlingumą. O svarbiausia, kompostas suteikia augalų augimui būtiniausias maisto medžiagas, kurios spartina augimą, apsaugo nuo ligų, bei padeda užauginti sveikesnį, bei didesnį derlių.

Vizija

 

Tapti visuotinai pripažinta, visuomenės poreikius bei interesus atitinkančia įmone, kuriančia švarią, žmogui ir gamtai palankią aplinką.

Misija

Atsakingai, bei profesionaliai teikti bio-skaidžių atliekų tvarkymo paslaugas, užsakovo pasirinktoje teritorijoje.

Skatinti klientus atsižvelgti į keliamus ekologiško ūkininkavimo reikalavimus, bei padėti juos greitai bei efektyviai, išspręsti.

Sparčiai plėtoti perdirbto mėšlo naudojimą, dirbamiems plotams aptręšti, nenaudojant cheminių trąšų, bei kitų aplinkai galinčių pakenkti preparatų, taip išauginant ekologiškus augalus, bei atnaujinant pagrindinę žemės dirvą.